Hakkımızda

dadaş metal hakkımızda

Hakkımızda

Dadaş Metal, demir çelik sektöründe uzun yıllara dayalı piyasaya ve sanayi tecrübelerinin katkılarıyla günümüze kadar gücüne güç katarak ulaşmıştır. Yıllar içinde artan iş hacmiyle ve büyüyen gücüyle çelik yapı sektöründe saygın bir konuma gelen Dadaş Metal; modern teknolojisi ve uzman kadrosu ile, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Dadaş Metal demir çelik sektöründe yatırımlarını her geçen gün daha ileri taşımaktadır. Demir-çelik sektöründe büyümeye devam ederken, modern teknoloji ile kurulu makinelerinin yanı sıra, geniş stok yelpazesi ve deneyimli personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.
 

Tarihçe

Dadaş Metal, 1982 yılından günümüze kadar demir çelik sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız, artan tecrübesi ile çok katlı çelik yapılar , köprüler , viyadükler , depolar , spor salonları , konutlar , havaalanları , stadyumlar , AVM'ler, okullar ve çeşitli altapı yapımlarını gerçekleştirerek, Türkiye'nin kalkınma ve sanayileşme çalışmalarına katkıda bulunmaktadır.

Ürün ve hizmetlerin kalitesi, çalışanların kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü şirketimize çekmek ve istihdam etmek insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamakiverimliliklerini artırmak ve gelişmelerine imkan tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı oluşturmak Dadaş Metal'in kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiği bir yoldur.

Müşterilerin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak ve yaşamlarını daha iyi kılmak Dadaş Metal'in politikasıdır. Müşterilerine ürün/hizmet sağlarken,yasalara ve mevzuatlara uygun olarak aaliyetlerini yürütür.

dadaş metal tarihçe 
dadaş metal neler yaptık

Neler Yaptık

Çok katlı çelik yapılar , sanayi tesisleri , lojistik depolar , çelik köprüler , oteller , uçak hangarları , havalimanları , spor salonları , alışveriş merkezleri , stadyumlar , villalar , imaalat ve montaj işleri

Dadaş Metal, zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi üstlendiği kalite ve yenilikçi projeleriyle, çalışanlara ve topluma değer katmayı hedeflemektedir.

 

Politikamız

  • Müşteri ve Pazar ihtiyaçlarına duyarlı olmak,

  • Müşteri memnuniyetini ve güvenini sürekli temel ilke edinmek.

  • Şirket politikası ile uyumlu hedefler belirleyerek bu hedeflere ulaşmak adına tüm gereklilikleri yerine getirmek,

  • Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Yasaları başta olmak üzere yasalara uygun davranmak ve yasal gereklilikleri yerine getirmek,

  • Yönetim Sistemlerinin ihtiyaç duyduğu tüm kaynakları sağlamak,

  • Yönetim sistemlerinin ve performansımızın sürekli iyileşmesini ve gelişmesini sağlamak,

  • Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanların katılımı ile ürün ve hizmetlerini en kaliteli şekilde, iş sağlığı ve güvenliğini, çevreyi koruyarak müşteriye sunmak,

  • Atıkları en aza indirgemek,

  • Doğal kaynakları korumak,

  • Çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı içinde çalışmasını sağlamak için iş kazaları ve meslek hastalıkları risklerini ortadan kaldıracak veya en aza indirecek çalışmaları yapmak politikamızdır.

39

Yıllık Birikim

487 +

Proje

162.000

Ton Üretim

2.000.000

M2 Proje Alanı

Bizimle İletişime Geçin